eduweb_new_logo.png

Kurumunuza özel webinarlar için arayın, konuşalım

0532 761 4357

Sosyal Uzaklaşmayı Online Yakınlaşmaya Dönüştürmek hedefiyle yola çıktık ve sınıf eğitimlerini aratmayacak içeriklere ve süreçlere sahip webinar eğitimleri tasarladık.

İçerik

Öncelikle siz değerli İK yöneticileriyle konuştuk, içinde bulunduğumuz durumda öne çıkan eğitim ihtiyaçlarınızı anlamaya, beklentilerinizi netleştirmeye çalıştık. Sonra tüm içeriklerimizi titizlikle gözden geçirdik ve özellikle güçlü olduğumuz iletişim, ekip çalışması, liderlik ve duygusal yeterlilik alanlarındaki programlarımızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda güncelledik.

Süreç

Ve sıra geldi, katılımcılarımıza eşsiz bir öğrenme deneyimi yaşatmak için neler yapabileceğimize karar vermeye. Bu noktada önce, Dünya’da neler olup bittiğini anlamak için onlarca toplantıya katıldık ve birçok online fasilitasyon aracını deneyimledik. Hem kullanıcı dostu olan hem de aktif katılımı destekleyen, eğlenerek öğrenmeye, düşünmeye ve paylaşmaya olanak sağlayan araçları seçtik ve süreç tasarımlarımıza ekledik.

 

Ve böylece; fasilitasyon yetkinliklerimizi dijital ortama taşıdık ve katılımcılarımıza eşsiz öğrenme deneyimleri yaşatan webinarlar gerçekleştirmeye başladık. 

 

Ekonomik, hızlı, etkili ve kalıcı öğrenme çözümleri sunmak üzere geliştirdiğimiz EduWeb’i sizlerin katkılarıyla her geçen gün daha da geliştireceğimize kalben inanıyoruz.

a5.png
Fasilitasyon
a6.png
Webcam
Yaratıcılık
Geribildirim
Stres
a1.png
a2.png